Güncel

Bir okurumuza daha ajanlık teklifi

Mersin: Mersin’de bir okurumuza daha geçtiğimiz günlerde kendisini biz “devletiz” diye tanıtan kişiler tarafından ajanlık teklif edildi.

Gazete okurumuzun aynı zaman da Atılım gazetesini de takip ediyor olmasından kaynaklı hem Atılım gazetesi dağıtımcılarının hem de gazetemiz dağıtımcılarının bir bir isimlerini vererek; “ bak bunların biz ne yaptıklarını zaten biliyoruz, ondan kaynaklı bunlar gazete dağıtıyor diyerek bize gelme, şurada şu toplantıyı yapıyorlar, şurada şu eylemi yapacaklar, diye gel.” vurgusunu da yaparak bu işi nasıl yapacağını da öğretmeye çalıştılar.

Daha sonra konuşmaya devam eden sivil kolluk kuvvetleri gayet “samimi” bir şekilde konuşmalarına devam ederek; “ bak canım senin işin yok paran yok, borcun var. Gel sen bize yardımcı ol, bizim arkadaşımız ol biz de senin geleceğini garanti altına alalım, iş istiyorsan iş bulalım” deyip bir sonraki gün de konuşmak istediklerini belirterek okurumuzun yanından ayrılıyorlar.

Devletin geçtiğimiz seneden beri hem kendi siyasetimize hem de diğer sosyalist görüşe sahip olan siyasetlere, kurumlara yönelik bu gibi saldırılarının yoğunluğunu artırdı ve bu ajanlaştırma faaliyeti, artık gözle görülebilir bir hal aldı. Ancak devletin bu gibi saldırıları, ne bizim ne de diğer kurumların yabancısı olduğu saldırılardır.

Mersin Valiliği, kaymakamlıkları ve Mersin Emniyet Müdürlüğünün el ele vererek yürüttüğü bu onursuzlaştırma ve ajanlaştırma faaliyetlerine cevabımız, daha yoğun faaliyet olacaktır.

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu