Manşet

Kitle sıcaklığı çalışmalarımıza coşku katıyor

1 Mayıs’a sayılı günler kala Yenidoğan ve Sarıgazi partizan olarak 1 Mayıs’ın ve 18 Mayıs’ın vermiş olduğu çoşkuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yenidoğan Sarıgazi ve Sultanbeyliği Gölet Mahallesi’nde kalabalık bir şekilde afiş ve bildiri çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Özellikle Yenidoğan ve Gölet Mahallesi’nde halkın yoğun ilgisi bizleri daha da coşkulandırdı.

Küçük çocukların “ Bizler de büyüyünce Partizan olacağız” cümleleri ve bildirilere olan yoğun ilgileri dikkate değer bir yerde duruyordu. Afişlerimizi sahiplenmeleri ve tekrar gelin buralara demeleri coşkumuzu büyüttü.

Yaşlı bir amca önce kim olduğumuzu sorup; “Partizancıyız amca” dedikten sonra “Ver bakalım bildiriyi ben sizi Tokat’tan tanırım severim” demesi Partizanın taşıdığı mirasın göstergesindir. Yenidoğan’da faaliyetimizden sonra TKP’ nin örgütlediği 1 Mayıs ‘ilgili Halk toplantısına katıldık.

28 Nisan Pazar günü Demokrasi caddesinde gün boyu sürecek 1 Mayıs ile ilgili yapacağımız fotoğraf sergisi müzik dinletisi ve sinevizyon gösterimi yapma kararı aldıktan sonra çalışmalarına başladık.

Sarıgazi, Yenidoğan, Sultanbeyli Partizan olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

 

Sarıgazi-Yenidoğan,Sultanbeyli Partizan

 

[widgetkit id=49]

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu