Manşet

Mersin’de Okur Toplantısı

Mersin: Gazetemiz Özgür Gelecek üzerinden gerçekleştireceğimiz abonelik kampanyası ve doğal muhabirlik konularını tartışmak ve geliştirmek için bir okur toplantısı gerçekleştirdik.

Okur toplantımızda abonelik kampanyasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini, bu kampanyanın bizim ve çevremizin örgütlülüğünü yükseltmek için nasıl ele almamız gerektiğini konuştuk.

Yine Özgür Gelecek gazetemizin herkesin gazetesi olabilmesi ve her yerden beslenebilmesi için doğal muhabirlik konusunu konuştuk. Doğal muhabirlik konusunda gazetemiz okuru olan herkesin aslında aynı zaman da gazetemizin birer yazarı olması gerektiğine ve bunun önemine dikkat çektik.

 

HDK-HDP ilişkisi ve Kaypakkaya kampanyası

Yine önümüzde duran HDK ve HDP meselesini nasıl ele almamız gerektiğini, HDK-HDP ilişkisindeki yanlış düşüncelere değindik.

Bu konuların dışında alanımız özgülünde gazete çalışmasını nasıl daha kolektif bir çalışma yapabileceğimizi de tartıştık.

Son olarak da Kaypakkaya yoldaşın katledilişinin 40. yıl dönümü vesilesiyle gazetemiz ve yayınevimiz üzerinden neler yapabileceğimizi, bu süreçte neler hedeflediğimizi ve süreci bir taraftan da örgütlenme kampanyası haline nasıl getirebileceğimizi konuştuk.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu